Lista uczestników – Sarepta 2017

 

Nowica

Komańcza

І TURNUS
25.06 – 07.07 – gimnazjum
Prowadzący: o. Bazyli Kepeszczuk

  1. Anna Melnyk
  2. Anna Segin
  3. Julia Folusiewicz
  4. Wiktor Kaczmaryk
  5. Julia Maria Omelan
  6. Paweł Ficak
  7. Wiktor Kaczmaryk
  8. Diana Mykytyn
  9. Piotr Kędziora
  10. Julia Hrycyna
  11. Weronika Muzyczuk
  12. Klaudia Burza

ІI TURNUS
09.07 – 21.07 – szkoła średnia
Prowadzący: prowadzący o. Dmytro Leshko

ІI TURNUS
09.07 – 21.07 – gimnazjum
Prowadzący: o. Paweł Rohuń

  1. Olga Stefanów
  2. Natalia Kupiec
  3. Dymitr Majczak
  4. Michał Wanatko
  5. Katarzyna Wanatko
  6. Marta Kupiec
  7. Gabriel Siwiec
  8. Julia Siwiec
  9. Joanna Grycz
  10. Bartłomiej Psonak
  11. Aleksandra Steć
  12. Anna Stadnicka
  13. Marcin Susidko
  14. Katarzyna Pirożek
  15. Olga Koznarska
  16. Natalia Być
  17. Igor Kowalski
  18. Michał Wyka
  19. Marta Vovchuk
  20. Uliana Machuga
  21. Iryna Machuga
  22. Nadiia Yanbukova
  23. Mikołaj Być
  1. Orest Fedusio
  2. Joanna Pich
  3. Julia Doskocz
  4. Katarzyna Nahacz
  5. Piotr Ścibiwołk
  6. Szymon Paszkiewicz
  7. Anna Szaban
  8. Hrystyna Sikora
  9. Magdalena Tiuchtij
  10. Paweł Ficak
  11. Mikołaj Mrzygłód
  12. Anita Szydło
  13. Olga Borys
  14. Łukasz Kuźmiak
  15. Anna Zapołoch
  16. Jan Tymec
  17. Michał Iwanczewski
  18. Igor Maciopa
  19. Michał Hentosz
  20. Natalia Dziwik
  21. Juliusz Kic Koter
  22. Julia Zajączkowska
  23. Ksenia Bzdel
  24. Roksana Rohuń
  25. Grzegorz Hołyszko
  26. Katarzyna Nazarowicz
  27. Marta Nazarowicz
  28. Justyna Łasyczka
  29. Emilia Stabiszewska
  30. Zosia Prytuła
  31. Mateusz Białas
  32. Szymon Marek Suduł
  33. Aleksandra Stadnicka
  34. Filip Kaczmar
  35. Mikołaj Solecki
  36. Daria Masłowska
  37. Jarek Maśnik
  38. Andrzej Hałuszka
  39. Teodor Ficak
  40. Łukasz Wiszniewski
  41. Piotr Krupa
  42. Anna Stadnicka
  43. Łukasz Karol Wróbel
  44. Piotr Michalik

ІII TURNUS
23.07 – 04.08 – szkoła średnia
Prowadzący: o. Jan Pipka

ІII TURNUS
23.07 – 30.07 – dzieci od 3 do 5 klasy szkoły podstawowej
Prowadzący: o. Bogdan Kiszko

  1. Katarzyna Kucharyk
  2. Anna Maria Biłyj
  3. Michał Gebuza
  4. Katarzyna Bunda
  5. Marta Nahacz
  6. Hanna Hrycyna
  7. Anna Mrzygłód
  8. Anna Hanasko
  9. Olga Król
  10. Mikołaj Mułyk
  11. Michał Gebuza
  12. Zoriana Szumada
  13. Justyna Romaniec
  14. Andrzej Dmyterko
  15. Hanna Furman
  16. Melania Furman
  17. Jarosław Kopcza
  18. Kalina Szumada
  19. Marta Szumada
  20. Magdalena Kiłyk
  21. Olga Madarasz
  22. Olena Hawran
  23. Anna Zapołoch
  24. Michał Burda
  25. Maciek Burda
  26. Julia Bojarska
  27. Magdalena Kuźmiak
  28. Klaudia Kuźmiak
  29. Miron Mułyk
  30. Natalia Doskocz
  31. Marta Kuzio
  32. Zofia Prytuła
  33. Maksym Pecuszok
  34. Serhiy Holiiat
  35. Olga Starzyńska
  1. Jan Ścibiwołk
  2. Piotr D.
  3. Maria Gaszyńska
  4. Piotr Cholewka
  5. Hanna Cholewka
  6. Wiktor Piszczako
  7. Emilia Pidsudko
  8. Mateusz Bogut
  9. Lena Zalitacz
  10. Tomasz Skiberys
  11. Michał Skiberys
  12. Borys Hałuszka
  13. Jan Borys
  14. Julia Wojnicka
  15. Daria Wojnicka
  16. Wiktoria Świątkowska
  17. Igor Mech
  18. Wiktor Mech
  19. Daria Muraszko
  20. Julia Muraszko
  21. Piotr Stołycia
  22. Tymoteusz Wujek
  23. Lena Komacha
  24. Lena Melnyczok
  25. Filip Kwaśniewicz
  26. Jakub Owczarenko
  27. Tymoteusz Wasylczak
  28. Marek Geroń
  29. Nina Suszak
  30. Rusłana Rabij

LISTA ZAMKNIĘTA

ІV TURNUS
07.08 – 12.08 – rodziny
Prowadzący: o. Roman Storoniak

ІV TURNUS
07.08 – 18.08 – rodziny
Prowadzący: o. Jarosław Czuchta

  1. Piotr Storoniak
  2. Anastazja Storoniak
  1.   Anna Bukowska
  2. Jan Bukowski
  3. Piotr Marciniszyn
  4. Elżbieta Marciniszyn
  5. Maria Marciniszyn
  6. Hanna Marciniszyn
  7. Zofia Marciniszyn
  8. Mykola Romanyk
  9. Hanna Romanyk
  10. Ulyana Buzenko
  11. Vasyl Buzenko
  12. Mikołaj Osadczuk
  13. Bogdan Osadczuk
  14. Iryna Nitefor
  15. Julia Osadczuk
  16. Maria Sydor
  17. Andrzej Mazurak
  18. Michał Mazurak
  19. Marta Mazurak
  20. Anna Pałczyńska-Mazurak
  21. Maciej Mazurak

TURNUS
13.08 – 19.08 – studenci i pracująca młodzież
Prowadzący: o. Grzegorz Nazar

  1.  Jarosław Kopcza
  2. Grzegorz Sołoducha
  3. Ihor Hinda
  4. Lubomira Olejnik
  5. Daryna Gryshchuk
  6. Borys Pecuszok
  7. Olga Koczańska
  8. Ustyna Hladii
  9. Mariia Pazyniuk
  10. Маряна Білоус
  11. Олександр Іваськевич
  12. Tetiana Kosinets
  13. Danylo Pavliak
  14. Ihor Protsyk
  15. Andriana Hrynchshyn
  16. Igor Zariczny