Lista uczestników – Sarepta 2018

Lista zakwalifikowanych uczestników

Nowica

Komańcza

 01.07 – 07.07 – szkoła podstawowa kl. 3-5 (1 tydzień)
prowadzący: o. Piotr Kaczmar

01.07 – 07.07 – szkoła podstawowa kl. 3-5 ( 1 tydzień)
prowadzący: o. Roman Storoniak

  1.  Natalia Kupicz
  2. Mikołaj Witkowski
  3. Julia Broniszewska
  4. Justyna Czerhoniak
  5. Michał Czerhoniak
  6. Julia Warło
  7. Daria Szkurat
  8. Sołomija Borys
  9. Sofija Borys
  10. Hania Gida
  11. Tymoteusz Kuźmiak
  12. Michał Kuźmiak
  13. Sviatoslav Hvozdow
  14. Katarzyna Kaczmar
  1.  Anna Stołycia
  2. Mikołaj Bułkowski
  3. Maria Świdnicka
  4. Maria Gaszyńska
  5. Lena Komacha
  6. Borys Hałuszka
  7. Igor Mech
  8. Wiktor Mech
  9. Piotr Stołycia
  10. Hanna Cholewka
  11. Piotr Cholewka
  12. Mateusz Wiszewski
  13. Aleksander Ścibek
  14. Emilia Pidsudko
  15. Piotr Storoniak
  16. Anastazja Storoniak
  17. Jakub Storoniak
  18. Daria Bożyk
  19. Lena Zalitacz
  20. Hanna Ślązak
  21. Lena Ślązak
  22. Katarzyna Buńko
  23. Piotr Buńko
  24. Nikola Lipińska
  25. Tymoteusz Wujek
  26. Maksymilian Mindza
  27. Emilia Mindza
  28. Julia Mindza
  29. Igor Łesyk

08.07 – 21.07 – szkoła średnia (2 tygodnie)
prowadzący: o. Iwan Pipka

08.07 – 21.07 – szkoła podstawowa kl. 6-7 / gimnazjum (2 tygodnie)
prowadzący: dn Paweł Szady i dn Adrian Łychacz

  1.  Katarzyna Wanatko
  2. Michał Wanatko
  3. Julia Gaszyńska
  4. Olga Król
  5. Łukasz Wiszniewski
  6. Zofia Prytuła
  7. Piotr Salamon
  8. Piotr Michalik
  9. Hanna Hrycyna
  10. Michał Gebuza
  11. Hanna Furman
  12. Katarzyna Bunda
  13. Olga Stefanów
  14. Szymon Marek Suduł
  15. Miron Mułyk
  16. Aleksandra Fedoszczak
  17. Łukasz Łesyk
  18. Julia Siwiec
  19. Gabriel Siwiec
  20. Maria Karłyk
  21. Daria Masłowska
  22. Igor Kowalski
  23. Magdalena Tiuchtij
  24. Marta Kupiec
  25. Natalia Kupiec
  26. Mikołaj Mrzygłód
  27. Jakub Zrada
  28. Marta Nazarowicz
  29. Mikołaj Być
  30. Marta Szczerbik
  31. Joanna Pich
  32. Katarzyna Nahacz
  33. Natalia Adrunyk
  34. Andrzej Hałuszka
  35. Marta Folusiewicz
  36. Mikołaj Romanko
  37. Anna Hanasko
  38. Anna Zapołoch
  39. Ania Mrzygłód
  40. Michał Burda
  41. Maciej Burda
  42. Aleksandra Stadnicka
  43. Marcin Susidko
  44. Julia Łazoryszczak
  45. Julia Zajączkowska
  46. Natalia Kamieniecka
  47. Orest Bas
  48. Igor Maciopa
  49. Grzegorz Szumny
  50. Anna Kuzio
  51. Jerzy Kohut
  52. Klaudia Moskalewicz

LISTA ZAMKNIĘTA

 

  1. Piotr Stołycia
  2. Wiktor Mech
  3. Orest Fedusio
  4. Ihor Fedusio
  5. Ihor Saładiak
  6. Lena Kogut
  7. Piotr Kogut
  8. Piotr Ścibiwołk
  9. Jan Ścibiwołk
  10. Olga Humecka
  11. Artur Ludkiewicz
  12. Klaudia Ludkiewicz
  13. Tomasz Skiberys
  14. Michał Skiberys
  15. Daria Muraszko
  16. Julia Muraszko
  17. Igor Mech
  18. Wiktoria Świątkowska
  19. Wiktoria Makuch
  20. Piotr Kędziora
  21. Anna Melnyk
  22. Nina Suszak
  23. Adam Lewicki
  24. Rusłana Rabij
  25. Maksym Lewosiuk
  26. Martyna Czobot
  27. Julia Hrycyna
  28. Zuzanna Kur
  29. Mikołaj Sawczak
  30. Julia Folusiewicz
  31. Paweł Diaków
  32. Julia Szafran
  33. Roksana Hanas
  34. Oksana Pietnoczka
  35. Szymon Paszkiewicz
  36. Borys Łesyk

LISTA ZAMKNIĘTA

22.07 – 28.07 – studenci i młodzież pracująca (1 tydzień)
prowadzący: o. Grzegorz Nazar

05.08 – 18.08 – rodziny ( 2 tygodnie)
prowadzący: o. Jarosław Czuchta

  1.  Magdalena Kiłyk
  2. Anna Hanasko
  3. Ania Mrzygłód
  4. Michał Burda
  5. Maciej Burda
  6. Lubomira Olejnik
  7. Maria Szumada
  8. Maria Terefenko
  9. Oksana Romaniec
  10. Anna Biłyj

22.07 – 28.07 – rodziny (1 tydzień)
prowadzący: o. Artur Masłej

16.07 – 20.07 – Pielgrzymka Rowerowa z Przemyśla na Świętą Górę Jawor
prowadzący: o. Andrzej Żuraw

29.07 – 11.08 – szkoła podstawowa kl. 6-7 / gimnazjum (2 tygodnie)
prowadzący: o. Bohdan Kryk, o. Ihor Hubacz

 

  1. Emiliya Negrya
  2. Vladyslava Negrya
  3. Natalia Iliasz
  4. Tamara Trochanowska
  5. Piotr Kędziora
  6. Helena Aredacz
  7. Robert Stecyk
  8. Wiktoria Romanko
  9. Iryna Machuga
  10. Olena Karyshyn
  11. Nadia Yanbukowa

19.08 – 25.08 – Novicanto (1 tydzień)
Warsztaty śpiewu

  1. Jarosław Kopcza
  2. Grzegorz Szumada