Lista Uczestników – Sarepta 2019

Lista zakwalifikowanych uczestników

Nowica

Liczba miejsc na każdy turnus: 50

Komańcza

Liczba miejsc na każdy turnus: 35

01.07 – 07.07 – szkoła podstawowa kl. 3-4 
prowadzący: ks. Piotr Kaczmar
(limit miejsc: 40)

01.07 – 07.07 – szkoła podstawowa kl. 3-5
prowadzący: ks. Roman Storoniak

 1. Bogdan Młodnicki

2. Mikołaj Młodnicki

3. Olga Werhun

4. Damian Werhun

5. Władysław Powch

6. Mikołaj Pawliszcze

7. Maksym Pawliszcze

8. Sofia Hnatiuk

9. Marta Gyba

10. Larysa Nakonieczna

11. Daria Szkurat

12. Justyna Czerhoniak

13. Michał Czerhoniak

14. Maria Peregrym

15. Lubomir Hojsak

16. Anastazja Hojsak

17. Maria Kłapacz

18. Lena Właszyn

19. Tymoteusz Kuźmiak

20. Michał Kuźmiak

21. Anna Reptowska

22. Krzysztof Reptowski

23. Julia Potrebka

24. Ksenia Potrebka

25. Natalia Baczyk

26. Milena Ciż

27. Natalia Sałahub

28. Igor Mazurek

29. Julia Fil

30. Sołomija Borys

31. Hanna Gida

32. Iwona Charydczak

33. Mikołaj Chamulak

34. Aleksandra Dziubyna

35. Sviatoslav Hvozdov

36. Julia Broniszewska

37. Julia Warło

38. Mikołaj Gyba

39. NATALIA DRZYMAŁA

40. Igor Michałuszko

41. Mikołaj Szeptak

42. Igor Szeptak

43. Ksenia Bas

Lista zamknięta

 

1. Piotr Storoniak

2. Anastazja Storoniak

3. Jakub Storoniak

4. Maria Świdnicka

5. Borys Łesyk

6. Tatiana Michalik

7. Wiktoria Kuba

8. Daria Bożyk

9. Aleksandra Salnik

10. Mikołaj Bułkowski

11. Anna Stołycia

12. Lena Zalitacz

13. Lena Komacha

14. Hanna Cholewka

15. Hanna Sosińska

16. Igor Łesyk

17. Pola Skowyrska

18. Lena Ślązak

19. Maria Ślązak

20. Hanna Ślązak

21. Julia Demko

22. Kinga Horba

23. Katarzyna Buńko

24. Jagoda Gosk

25. Jan KIch

26. Wiktor Mech

27. Zuzanna Strzelecka

28. Piotr Stołycia

29. Magdalena Łuciw

30. Julia Buszowecka

31. Katarzyna Buszowecka

32. Mikołaj Borys

33. Maja Mandryk

34. Lena Wacikowska

35. Roksana Śmiałek

36. Dominika Kołcio

37. Michał Marusiak-Łesyk

38. Adam Marusiak-Łesyk

Lista zamknięta

08.07 – 19.07 – szkoła średnia 
prowadzący: ks. Jan Pipka i ks. Paweł Rohuń

08.07 – 19.07 – szkoła podstawowa kl. 6-8
prowadzący: ks. Adrian Łychacz i ks. Paweł Szady

1. Jerzy Kohut

2. Orest Fedusio

3. Piotr Ścibiwołk

4. Maria Karłyk

5. Wiktoria Kochanowska

6. Michał Wanatko

7. Katarzyna Wanatko

8. Natalia Andrunyk

9. Martyna Czobot

10. Maksym Lewosiuk

11. Olga Król

12. Roksana Tylawska

13. Julia Gaszyńska

14. Paweł Pidsudko

15. Anna Melnyk

16. Szymon Suduł

17. Julia Omelan

18. Zuzanna Kur

19. Aleksandra Fedoszczak

20. Igor Kowalski

21. Julia Kisielewska

22. Julia Siwiec

23. Gabriel Siwiec

24. Michał Jan Hentosz

25. Wiktoria Romanko

26. Łukasz Wrobel

27. Tamara Trochanowska

28. Emiliya Negrya

29. Vladyslava Negrya

30. Natalia Ilasz

31. Bartłomiej Psonak

32. Ksenia Badyra

33. Marta Kupiec

34. Natalia Kaminiecka

35. Mikołaj Być

36. Julia Folusiewicz

37. Michał Iwanczewski

38. Zoia Romas

39. Marta Komar

40. Anna Zapołoch

41. Łukasz Łesyk

42. Zosia Prytuła

43. Łukasz Kuźmiak

44. Piotr Michalik

45. Julia Łazoryszczak

46. Katarzyna Nahacz

47. Roksana Ficak

48. Orest Bas

49. Igor Jarmoła

50. Marta Dacko

51. Jarosław Maśnik

52. Mikołaj Mrzygłód

Lista zamknięta

 1. Marek Kuten

2. Ihor Fedusio

3. Emilia Pidsudko

4. Lena Kogut

5. Marcin Kosior

6. Alicja Jacenik

7. Wiktoria Makuch

8. Aleksandra Kuten

9. Sofiia Mihulova

10. Mikołaj Fedoszczak

11. Aleksandra Smetana

12. Piotr Fedoszczak

13. Astafieva Sofia

14. Borys Hałuszka

15. Olga Waszczur

16. Michał Smetana

17. Jan Ścibiwołk

18. Olga Humecka

19. Maria Gaszyńska

20. Julia Jacenik

21. Myron Badyra

22. Anita Szydło

23. Hanna Mynio

24. Marta Mynio

25. Roksana Rohuń

26. Mirosław Koziak

27. Julia Szafran

28. Justyna Kosior

29. Michał Koziak

Lista zamknięta

22.07 – 02.08 – studenci i młodzież pracująca
prowadzący: ks. Grzegorz Nazar

1. Grzegorz Szumada

2. Hanna Hrycyna

3. Michał Popowicz

4. Olga Madarasz

5. Zosia Prytuła

6. Roksana Ficak

7. Maciej Burda

8. Maria Terefenko

9. Michał Prytuła

10. Aleksandra Makuch

11. Olga Stabiszewska

12. Daryna Gryshchuk

13. Lubomira Olejnik

14. Anna Mrzygłód

15. Michał Burda

16. Marta Hnyłycia

17. Marta Nahacz

18. Anna Maria Biłyj

19. Oliver Górak

20. Michał Gebuza

21. Katarzyna Bunda

22. Anna Hanasko

23. Magdalena Kiłyk

24. Olga Starzyńska

25. Natalia Komar

26. Łukasz Doszna

 

 

05.08 – 16.08 – szkoła podstawowa kl. 6-8
prowadzący: ks, Jan Jadłowski i ks, Ernest Sekulski

 05.08 – 16.08 – Sarepta Rodzinna
prowadzący: ks. Jarosław Czuchta

1. Aleksandra Borko

2. Igor Mech

3. Daria Muraszko

4. Julia Muraszko

5. Oksana Pietnoczka

6. Nina Suszak

7. Oriana Szczerbik

8. Jan Borys

9. Olga Waszczyszyn

10. Kaja Suduł

11. Piotr Kędziora

12. Paweł Diaków

13. Rusłana Rabij

14. Roksana Hanas

15. Mikołaj Sawczak

16. Aleksandra Węgrzyn

17. Juliusz Kic-Koter

18. Mateusz Bogut

19. Julia Broniszewska

20. Michał Muraszko

21. Lena Melnyczok

22. Julia Anna Wojnicka

23. Iryna Machuga

24. Olena Karyshyn

25. Julia Korbicz

26. Jarosław Gacyk

27. Ksenia Badyra

28. Zosia Szachmat

29. Olga Styrańczak

30. Katarzyna Łuczkiw

31. Vesna Kosiek

32. Sławomir Starzyński

33. Mateusz Sycz

34. Zachary Salej

35. Weronika Duszatyńska

36. Katarzyna Sycz

37. Maksym Olejnik

38. Julian Hałuszka

39. Roman Pudelko

40. Wiktor Mech

41. Oliwia Szul

42. Lena Kornas

43. Orest Kornas

44. Joanna Dołżycka

45. Natalia Świątkowska

46. Mateusz Wiszniewski

47. Aleksandra Stadnicka

48. Katarzyna Szczerbik

49.

50.

 Lista zamknięta

 1. Elżbieta Marciniszyn

2. Maria Marciniszyn

3. Hanna Marciniszyn

4. Zofia Marciniszyn

5. Piotr Marciniszyn

6. Andrzej Mazurak

7. Marta Mazurak

8. Maciej Mazurak

9. Michał Mazurak

10. Gennadiy Gnatenko

11. Lidia Łepska

12. Natalia Oleszczuk Kozakiewicz

19.08 – 25.08 – Nowicanto
prowadzący: ks. Grzegorz Nazar

1. Andriyana Baran

2. Grzegorz Szumada

3. Jarosław Kopcza

4. Nazarii Malynovskyi

5. Ivanna Savynets

6. Maria Terefenko

7. Miroslav Drabinśkyj

8. Julia Doskocz

9. Khrystyna Pavlyk

10. Zoriana Szumada

11. Nataliya Mosyurchak

12. Лев Булик

13. Iryna Venger

14. Lada Predko

15. Andrzej Oryńczak

16. Sofiia Konchakivska

17. Yuliia Harbovska

18. Olha Vasylkiv

19. Kateryna Vikhot

20. Bohdan Chernov

21. Kalina Szumada

22. Marta Szumada

23. Mariana Hrynevych

24. Ihor Piatnochka

 

.