Lista Uczestników – Sarepta 2020

Lista zakwalifikowanych uczestników Sarepta 2020

Nowica
Limit miejsc: 50 osób
Komańcza
Limit miejsc: 40 osób
Turnus
I
 Szkoła średnia
5 – 17 lipca 2020
prowadzący ks. Jan Pipka e-mail: janpipka@poczta.onet.pl
ks. Bogdan Sytczyk e-mail: bogdan.s@poczta.onet.pl
Turnus
I
 „Sarepta 50+”
21 – 27 czerwca 2020
 prowadzący ks. Juliusz Krawiecki
e-mail: kskr@onet.pl
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1.  Orest Fedusio
  2. Julia Kisielewska
  3. Daria Masłowska
  4. Igor Chamulak
  5. Maria Karłyk
  6. Wiktoria Kochanowska
  7. Mikołaj Mrzygłód
  8. Marta Komar
  9. Piotr Salamon
  10. Julia Gaszyńska
  11. Olga Król
  12. Maksym Lewosiuk
  13. Borys Łesyk
  14. Cevin Chlosta
  15. Halyna Berkyta
  16. Marharyta Salan
Turnus
II
Studenci
19 – 31 lipca 2020
prowadzący ks. Grzegorz Nazar
e-mail: ks.grzegorz.nazar@gmail.com
Turnus
II
Klasy 3-5 Szkoły Podstawowej
28 czerwca – 4 lipca 2020
prowadzący ks. Bogdan Kiszko
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1.  Marta Gyba
  2. Julia Potrebka
  3. Stefan Majczak
  4. Maria Kopylec
  5. Maksym Kopylec
  6. Julia Fil
  7. Emilia Jakubowska
  8. Anastazja Hojsak
  9. Justyna Czerhoniak
  10. Marta Korpan
  11. Emilia Gida
  12. Michał Gyba
  13. Natalia Baczyk
Turnus
III
 8 Klasa Szkoły Podstawowej, 1-2 Szkoły Średniej
2 – 14 sierpnia 2020
 prowadzący ks. Paweł Berezka e-mail: pawelberezka@wp.pl
ks. Jan Jadłowski e-mail:jan_131@wp.pl
 Turnus
III
Klasy 6-8 Szkoły Podstawowej
5 – 17 lipca 2020
prowadzący ks. Igor Hubacz
e-mail: igor.hubacz@gmail.com
tel: 503 991 167
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Daria Muraszko
  2. Katarzyna Łuczkiw
  3. Julia Muraszko
  4. Roksana Hanas
  5. Nina Suszak
  6. Piotr Kędziora
  7. Sławomir Starzyński
  8. Paweł Diaków
  9. Jan Borys
  10. Mateusz Bogut
  11. Lena Melnyczok
  12. Jarek Gacyk
  13. Vesna Kosiek
  14. Olga Waszczyszyn
  15. Julia Korbicz
  16. Michał Muraszko
  17. Oksana Pietnoczka
  18. Rusłana Rabij
  19. Wiktoria Swiatkowska
  20. MIKOŁAJ SAWCZAK
  21. Aleksandra Borko
  22. Oliwia Szul
  23. Orest Kornas
  24. Lena Kornas
  25. Olga Waszczur
  1. Emilia Pidsudko
  2. Maria Gaszyńska
  3. Lena Kogut
  4. Piotr Kogut
  5. Ihor Fedusio
  6. Nina Penar
  7. Ksenia Petiuk
  8. Marek Kuten
  9. Aleksandra Kuten
  10. Lena Zalitacz
  11. Hanna Cholewka
  12. Piotr Cholewka
  13. Halina Majczak
  14. Mikołaj Chamulak
  15. Sofija Szachmat
  16. Tymoteusz Kuźmiak
  17. Michał Kuźmiak
  18. Ksenia Bas
  19. Sołomija Borys
  20. Iwona Charydczak
  21. Piotr Storoniak
  22. Olga Humecka
  23. Ksenia Zariczna
  24. Hanna Gida
  25. Lubomir Hojsak
  26. Michał Czerhoniak
  27. Igor Łesyk
  28. Sviatoslav Hvozdov
  29. Mikołaj Witkowski
  30. Piotr Witkowski
  31. Marta Mynio
  32. Tymoteusz Wujek
Turnus
IV
Rodziny
16 – 22 sierpnia 2020
prowadzący ks. Ernest Sekulski
e-mail: e.sekulski@gmail.com
 Turnus
IV
 Szkoła Średnia
19 – 31 lipca 2020
prowadzący ks. Dymitr Leszko
e-mail: leshkodima@gmail.com
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1.  Piotr Kędziora
  2. Jan Borys
Turnus
V
  Novicanto
23 – 30 sierpnia 2020
prowadzący ks. Grzegorz Nazar
e-mail: ks.grzegorz.nazar@gmail.com
 Turnus
V
Klasy 3 – 5 Szkoły Podstawowej
2 – 8 sierpnia 2020
prowadzący ks. Roman Kocurowski
e-mail: romankotsurovskyi@gmail.com
l.p. Imię i Nazwisko  l.p. Imię i Nazwisko
  1. Mikołaj Borys
  2. Zuzanna Gazda
  3. Ksenia Potrebka
Turnus
VI
Rodziny
9 – 15 sierpnia 2020
prowadzący ks. Jarosław Czuchta
e-mail:  jarekczuchta@poczta.fm
 l.p.  Imię i Nazwisko
 I