Lista Uczestników – Sarepta 2021

Lista zakwalifikowanych uczestników Sarepta 2021

Nowica Komańcza
Turnus
I
 Dla dojrzałych
18.06 – 26.06.2021
prowadzący ks. Juliusz Krawiecki Turnus
I
Klasy 3-5 Szkoły Podstawowej
28.06 – 04.07.2021
prowadzący ks. Bogdan Kiszko
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko

Rejestracja zakończona 

 

Turnus
II
Klasy 6-8 Szkoły Podstawowej
28.06 – 04.07.2021
prowadzący ks. Roman Kocurowski Turnus
II
Klasy 6-8 Szkoły Podstawowej
05.07 – 16.07.2021
prowadzący ks. Adrian Łychcza i ks. Dmytro Fedluk
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
 Turnus Odwołany 
  1. Maria Gaszyńska
  2. Hanna Cholewka
  3. Iwona Charydczak
  4. Ignacy Feluś
  5. Ksenia Petiuk
  6. Piotr Storoniak
  7. Anastazja Storoniak
  8. Emilia Pidsudko
  9. Mikołaj Hrycyna
  10. Igor Łesyk
  11. Borys Hałuszka
  12. Piotr Kogut
  13. Paweł Łazoryszczak
  14. Maksym Olejnik
  15. Julia Broniszewska
  16. Karolina Kulesza
  17. Ksenia Łajkosz
  18. Weronika Bakun
  19. Roksana Predko
  20. Paweł Komar
  21. Tatiana Michalik
  22. Nadia Michalik
  23. Julia Pakosz 
  24. Miliana Tretyak
  25. Julia Czyrniańska
  26. Aleksandra Czyrniańska
  27. Dmytro Brezvyn
  28. Aleksandra Potyra
  29. Lena Komacha
  30. Vesna Kosiek
  31. Weronika Kich

 

Turnus
III
Szkoła Średnia
05.07 – 16.07.2021
 prowadzący ks. Dymitr Leszko  Turnus
III
Klasy 6-8 Szkoły Podstawowej
19.07 – 30.07.2021
prowadzący ks. Roman Kocurowski
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Piotr Kędziora
  2. Lena Kogut
  3. Ihor Fedusio
  4. Nina Penar
  5. Borys Łesyk
  6. Wiktor Mech
  7. Mikołaj Sawczak
  8. Paulina Kuźniak
  9. Orest Kornas
  10. Lena Kornas
  11. Natalia Demczur
  12. Jan Borys
  13. Michał Koziak
  14. Julia Kisielewska
  15. Oliwia Szul
  16. Vladik Markiv
  17. Emilia Kąsek
  18. Roksana Sytczyk
  19. Natalia Andrunyk
  20. Julia Łazoryszczak
  21. Pola Skowyrska
  22. Zuzanna Strzelecka
  23. Igor Hnyłycia
  24. Mikołaj Witkowski
  25. Nazarij Stepaniuk
  26. Oksana Żytka
  27. Natalia Kupicz
  28. Sviatoslav Hvozdov
  29. Eliza Walczak
  30. Maja Grygieńcza

 

  1. Sołomija Borys
  2. Hanna Gida
  3. Ksenia Bas
  4. Mikołaj Chamulak
  5. Aleksandra Rożak
  6. Sergiusz Rożak
  7. Ksenia Bodnar
  8. Stefan Majczak
  9. Emilia Jakubowska
  10. Julia Fil
  11. Jolanta Wujek
  12. Julia Potrebka
  13. Borys Hałuszka
  14. Tymoteusz Kuźmiak
  15. Michał Kuźmiak
  16. Marta Gyba
  17. Lubomir Hojsak
  18. Nestor Pietnoczka
  19. Wiktor Styrańczak
  20. Mikołaj Gyba
  21. Oliwia Grzybowska
  22. Michał Czerhoniak
  23. Adam Cichowłaz
  24. Paweł Cichowłaz
  25. Adriana Danylec
  26. Lena Zalitacz
  27. Julia Warło
  28. Igor Michałuszko
  29. Alina Maksymiuk
  30. Daria Świątkowska
  31. Anna Stołycia
  32. Maria Świdnicka
  33. Piotr Stołycia
  34. Igor Mech
Turnus
IV
Dla Studentów
19.07 – 30.07.2021
prowadzący ks. Grzegorz Nazar  Turnus
IV
 Rodzinny
02.08 – 13.08.202
prowadzący ks. Jarosław Czuchta
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
Turnus odwołany 

1. Olena Brezvyn

2. Yustyna Brezvyn

3. Mykhailo Brezvyn

4. Dmytro Brezvyn

5. Daryna Brezvyn

6. Oksana Okhrim- Brezvyn

7. Ivan Brezvyn

8.Anna Bukowska

9. Piotr Marciniszyn

10. Elżbieta Marciniszyn

11. Hanna Marciniszyn

12. Maria Marciniszyn

13.Zofia Marciniszyn

 

Turnus
V
 Szkoła Średnia
02.08 – 13.08.2021
prowadzący ks. Paweł Berezka, ks. Ernest Sekulski, ks. Jan Jadłowski
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Sławomir Starzyński
  2. Piotr Kędziora
  3. Katarzyna Łuczkiw
  4. Juliusz Kic-Koter
  5. Sofija Szachmat
  6. Iwona Hanas
  7. Daria Muraszko
  8. Julia Muraszko
  9. Paweł Diaków
  10. Jan Borys
  11. Nina Suszak
  12. Michał Muraszko
  13. Oliwia Szul
  14. Piotr Cholewka
  15. Mateusz Sycz
  16. Marta Komar
  17. Anna Walnycka
  18. Aleksandra Smetana
  19. Oksana Pietnoczka
  20. Olga Styrańczak
  21. Lena Melnyczok
  22. Maria Peregrym
  23. Zachary Salej
  24. Michał Smetana
  25. Piotr Fedoszczak
  26. Mikołaj Fedoszczak
  27. Mateusz Bogut
  28. Tamara Trochanowska
  29. Anna Karłyk
  30. Julia Jacenik
  31. Michał Kisielewski
  32. Paweł Prytuła
  33. Julia Prytuła
  34. Magdalena Biłas
  35. Natalia Świątkowska
  36. Olga Waszczyszyn
  37. Katarzyna Terefenko
  38. Wiktoria Werbowy