Lista Uczestników – Sarepta 2021

Lista zakwalifikowanych uczestników Sarepta 2021

Nowica Komańcza
Turnus
I
 Dla dojrzałych
18.06 – 26.06.2021
prowadzący ks. Juliusz Krawiecki Turnus
I
Klasy 3-5 Szkoły Podstawowej
28.06 – 04.07.2021
prowadzący ks. Bogdan Kiszko
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko

1.Mikołaj Szeptak

2. Igor Szeptak

3. Mikołaj Borys

4. Natalia Baczyk

5. Bohdan Baczyk

6.Mirosław Koziak

7. Ksenia Potrebka

8. Viktoriia Mozola

9. Zofia Ścibiwołk

10.Amelia Róg

 

 

 

Turnus
II
Klasy 3-5 Szkoły Podstawowej
28.06 – 04.07.2021
prowadzący ks. Roman Kocurowski Turnus
II
Klasy 6-8 Szkoły Podstawowej
05.07 – 16.07.2021
prowadzący ks. Adrian Łychcza i ks. Dmytro Fedluk
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko

1.Anastazja Hojsak

2. Mikołaj Młodnicki

3. Weronika Młodnicka

  1. Maria Gaszyńska
  2. Aleksandra Kuten
  3. Hanna Cholewka
  4. Iwona Charydczak
  5. Ignacy Feluś
  6. Ksenia Petiuk
  7. Lubomir Hojsak
  8. Piotr Storoniak
  9. Anastazja Storoniak
  10. Emilia Pidsudko
  11. Mikołaj Hrycyna
  12. Igor Łesyk
  13. Borys Hałuszka
  14. Piotr Kogut
  15. Lena Wąsowicz
  16. Paweł Łazoryszczak
  17. Maksym Olejnik
  18. Julia Broniszewska
  19. Karolina Kulesza
  20. Ksenia Łajkosz
Turnus
III
Szkoła Średnia
05.07 – 16.07.2021
 prowadzący ks. Dymitr Leszko  Turnus
III
Klasy 6-8 Szkoły Podstawowej
19.07 – 30.07.2021
prowadzący ks. Paweł Rohuń
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Piotr Kędziora
  2. Lena Kogut
  3. Ihor Fedusio
  4. Orest Fedusio
  5. Nina Penar
  6. Borys Łesyk
  7. Wiktor Mech
  8. Mikołaj Sawczak
  9. Paulina Kuźniak
  10. Orest Kornas
  11. Lena Kornas
  12. Natalia Demczur
  13. Jan Borys
  14. Michał Koziak
  15. Julia Kisielewska
  16. Oliwia Szul
  17. Vladik Markiv
  18. Emilia Kąsek
  19. Roksana Sytczyk
  1. Sołomija Borys
  2. Hanna Gida
  3. Ksenia Bas
  4. Nikodem Król
  5. Iwona Charydczak
  6. Mikołaj Chamulak
  7. Aleksandra Rożak
  8. Sergiusz Rożak
  9. Ksenia Bodnar
  10. Stefan Majczak
  11. Emilia Jakubowska
  12. Julia Fil
  13. Jolanta Wujek
  14. Julia Potrebka
  15. Borys Hałuszka
  16. Tymoteusz Kuźmiak
  17. Michał Kuźmiak
  18. Marta Gyba
  19. Lubomir Hojsak
  20. Nestor Pietnoczka
  21. Wiktor Styrańczak
  22. Mikołaj Gyba
  23. Oliwia Grzybowska
  24. Michał Czerhoniak
  25. Adam Cichowłaz
  26. Paweł Cichowłaz
  27. Adriana Danylec
  28. Lena Zalitacz                    Lista zamknięta 
Turnus
IV
Dla Studentów
19.07 – 30.07.2021
prowadzący ks. Grzegorz Nazar  Turnus
IV
 Rodzinny
02.08 – 13.08.202
prowadzący ks. Jarosław Czuchta
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
 1.Michał Prytuła
Turnus
V
 Szkoła Średnia
02.08 – 13.08.2021
prowadzący ks. Paweł Berezka, ks. Ernest Sekulski, ks. Jan Jadłowski
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Sławomir Starzyński
  2. Rusłana Rabij
  3. Piotr Kędziora
  4. Katarzyna Łuczkiw
  5. Juliusz Kic-Koter
  6. Sofija Szachmat
  7. Iwona Hanas
  8. Daria Muraszko
  9. Julia Muraszko
  10. Paweł Diaków
  11. Jan Borys
  12. Nina Suszak
  13. Michał Muraszko
  14. Oliwia Szul
  15. Piotr Cholewka
  16. Mateusz Sycz
  17. Marta Komar
  18. Anna Walnycka
  19. Aleksandra Smetana
  20. Oksana Pietnoczka
  21. Olga Styrańczak
  22. Lena Melnyczok
  23. Maria Peregrym
  24. Zachary Salej
  25. Michał Smetana
  26. Piotr Fedoszczak
  27. Mikołaj Fedoszczak
  28. Mateusz Bogut                      Lista zamknięta

Lista rezerwowa

1.Oriana Szczerbik

2.Tamara Trochanowska

3. Anna Karłyk

4. Aleksandra Borko

5. Julia Jacenik

6. Michał Kisielewski

7.Piotr Salamon

8. Paweł Prytuła

9. Julia Prytuła

Lista Rezerwowa Zamknięta