Lista Uczestników Sarepta 2022

Lista zakwalifikowanych uczestników Sarepta 2022

Nowica

Komańcza

Turnus
I
Szkoła podstawowa kl. 4-5
26.06 – 01.07.2022
prowadzący ks. Roman Kocurowski Turnus
I

 Szkoła podstawowa

klasy 6-8

26.06-8.07.2022

ks. Adrian Łychacz
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko

1. Justyna Czerhoniak

2. Anastazja Hojsak

3. Jarema Bodnar

4. Aleksandra Kuźmiak

5. Larysa Wujek

6. Kosma Kosiek

7. Jarema Kosiek

8. Grzegorz Potrebka

9. Hanna Drozd

10. Olga Werhun

11. Lena Baran

12. Milena Ciż

13. Aleksandra Dziubina

14. Oriana Chomik

15. Oksana Zalitacz

16. Julia Grzybowska

17. Zuzanna Gazda

18.Bohdan Baczyk

19. Nicolas Samro

20. Ksenia Buńko

21. Maksym Hordii

22. Maria Kłapacz

23.Olena Zamkovska

24.Daria Szkurat

25.Artem Slobodian

26. Aleksander Pipka

27. Danylo Selivashkin

 

1. Emilia Jakubowska

2. Amelia Róg

3. Vladyslav Powch

4. Damian Werhun

5. Adam Cichowłaz

6. Paweł Cichowłaz

7. Adriana Danylec

10. Mirosław Koziak

11. Nestor Śpiwak

12. Mikołaj Borys

13. Igor Dańczak

14.Julia Potebka

15. Alina Maksymiuk

16. Julia Jarmoła

17. Marta Gyba

18. Michał Ochota

19. Weronika Bakun

20. Bartek Szczekot

21.Natalia Baczyk

22. Ksenia Potrebka

23. Sonia Michalik

24.Lena Sadowska

25. Sofija Szumada

26. Hanna Gida

27. Zofia Ścibiwołk

28.Marta Kisielewska

29. Lena Zalitacz

30.Brianka Gerczak

31. Anastazja Grycko

32. Lena Właszyn

33. Olga Właszyn

34. Natalia Ziniewicz

35.Orest Mryczko

Lista rezerwowa

1.Milena Ciż

2. Hanna Haszczyn

3. Emilka Szeremeta

Turnus
II
Szkoła średnia
10.07 – 22.07.2022
prowadzący ks. Dmytro Fedlyuk Turnus
II
Szkoła podstawowa kl. 6-8
10.07 – 22.07.2022
prowadzący ks. Paweł Szady
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko

1.Maria Gaszyńska

2. Łukasz Michałuszko

3. Roksana Michałuszko

4. Ksenia Petiuk

5. Piotr Kędziora

6. Aleksandra Serkiz

7. Piotr Serkiz

8. Anna Walnycka

9. Igor Walnyckyj

10. Piotr Storoniak

11. Paweł Roman

12. Emilia Pidsudko

13. Marta Komar

14. Tamara Trochanowska

15. Ksenia Łajkosz

16.Mikołaj Witkowski

17. Zofia Szachmat

18. Anna Karłyk

19. Natalia Kupicz

20. Lena Kogut

21. Piotr Kogut

22. Ihor Fedusio

23. Natalia Światkiwska

24. Evelina Prybula

25. Olga Waszczyszyn

26. Olga Waszczur

27. Michał Kowal

28. Hanna Dżugan

29. Maria Świdnicka

30. Michał Koziak

31.Sviatoslav Hvozdow

32. Jan Borys

33. Natalia Shevchuk

34. Paweł Łazoryszczak

35. Katarzyna Terefenko

36.Tymoteusz Drozd

37.Nadia Szymska

38.Julia Czyrniańska

39.Aleksandra Czyrniańska

 

 

1.Mikołaj Chamulak

2. Sołomija Borys

3. Julia Warło

4. Ksenia Bas

5. Lubomir Hojsak

6. Stefan Majczak

7. Mikołaj Gyba

8. Tymoteusz Wujek

9. Michał Czerhoniak

10. Daria Świątkowska

11. Aleksandra Kuten

12. Amelia Stohnij

13. Aleksandra Rożak

14. Sergiusz Rożak

15. Tymoteusz Kuźmiak

16. Michał Kuźmiak

17. Lena Hnatiuk

18. Anastazja Storoniak

19. Maja Otremba

20. Ksenia Łajkosz

21. Borys Hałuszka

22. Weronika Kich

23. Maksym Olejnik

24. Vesna Kosiek

25. Paweł Komar

26. Julia Pakosz

27. Igor Michałuszko

28. Daria Światkiwska

29. Piotrek Kowałyk

30. Paweł Kowałyk

31. Nestor Pietnoczka

32. Wiktor Styrańczak

33. Julia Fil

34. Wiktoria Brewka

35.Iwona Charydczak

Lista zamknięta 

1. Ignacy Feluś

2. Hanna Koryśko

3.Daniel Kozankewycz

 

Turnus
III
Szkoła średnia
24.07 – 05.08.2022
prowadzący Paweł Berezka, ks. Ernest Sekulski  Turnus
III
Szkoła podstawowa kl .4-5
24.07 – 29.07.2022
prowadzący ks. Bogdan Kiszko
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko

 1. Oliwia Szul

2. Lena Tucka

3.Wiktoria Werbowa

4. Ewelina Prybuła

5. Piotr Kędziora

6. Maria Peregrym

7. Ksenia Łajkosz

8. Zofia Szachmat

9. Katarzyna Łohaza

10. Vesna Kosiek

11. Julia Fil

12. Julia Muraszko

13. Mateusz Wiszniewski

14. Nina Suszak

15. Martyna Najka

16.Kornelia Szczygieł

17. Piotr Stołycia

18. Larysa Winiarczyk

19. Michał Kisielewski

20. Tymoteusz Drozd

21. Zofia Ptasińska

22. Anna Stołycia

23. Magdalena Biłas

24. Lena Melnyczok

25. Igor Mech

26. Maria Świdnicka

27.Ciasny Sawczak

28. Oksana Pietnoczka

29. Sofia Hnatiuk

30.Weronika Duszatyńska

31.Pola Skowyrska

32. Borys Łesyk

33. Mateusz Bryła

34. Mikołaj Bryła

35. Joanna Dołżycka

36. Julia Prytuła

37. Olga Styrańczak

38. Natalia Iszczuk

39. Julia Jacenik

40. Mateusz Sycz

41.Piotr Cholewka

42.

 1. Jarema Bodnar

2. Hanna Brewka

3. Tatiana Szumada

4. Hanna Koryśko

5.Liliana Koryśko

6. Ksenia Buńko

Turnus
IV
Dla Studentów
24.07 – 02.08.2022
prowadzący ks. Grzegorz Nazar  Turnus
IV
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko

1. Joanna Kowal

2. Ewa Artymowicz

3. Oliver Górak

4. Paweł Szydywar

 

 

1.

Turnus
V
Rodziny
08.08 – 13.08.2022
prowadzący ks. Roman Storoniak   Turnus
V
 Rodziny
07.08 – 19.08.2022
prowadzący ks. Jarosław Czuchta
l.p. Imię i Nazwisko  Imię i Nazwisko

1.

1.Rodzina Bańkowskich

Turnus
VI
 Novicanto
21.08 – 31.09.2022
prowadzący ks. Grzegorz Nazar   Turnus
VI
l.p. Imię i Nazwisko  Imię i Nazwisko

1.

1.