Lista Uczestników – Warsztaty 2020

Lista zakwalifikowanych uczestników Warsztatów Nowica 2020

Nowica Komańcza
Turnus
I
21.06 – 27.06.2020 Anna Kopeć  – Gibas
tel. 601 862 893
Turnus
I
12.06 – 19.06.2020 Katarzyna Bieniasz
tel. 782 664 591
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Daniela Gluck
  2. Katarzyna Duś
  3. Katarzyna Jeglińska
  4. Katarzyna Kwiatkowska
  5. Gabriela Morawska
  1. Izabela Wardzynska
  2. Aleksandra Dulewicz
Turnus
II
28.06 – 05.07.2020 Katarzyna Bieniasz
tel. 782 664 591
Turnus
II
17.08 – 23.08.2020 Magdalena Andres **
tel. 664 615 156
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Olga Tkaczyk
  2. Anna Zaręba
  3. Robert Zareba-Zeltsch
  4. Aleksandra Zaręba-Zeltsch
  5. Basia Steliga
  6. Gosia Korbecka
  7. Katarzyna Margańska
  8. Agnieszka Janaszek
  9. Anna Ratowska
  10. Joanna Skibicka

Lista zamknięta

  1. Agnieszka Choroszewska
  2. Alicja Tuz
  3. Urszula Obajtek
  4. Agnieszka Tuzimek
  5. Paulina Szczerba
Turnus
III
05.07 – 12.07.2020 Małgorzata Klockowska
tel. 692 018 703
Turnus
III
24.08 – 30.08.2020 Magdalena Andres **
tel. 664 615 156
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Dorota Ambicka Ekiert
  2. Joanna Kapkowska
  3. Teresa Smolarczyk
  4. Urszula Gąsienica
  1. s. Olena Mańkut SNPM
Turnus
IV
19.07 – 26.07.2020 Maria Podleśna *
tel. 665 328 200
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Jadwiga Kamińska
  2. Miranda Olszańska
  3. Nina Śliwińska-Lipa
  4. Elżbieta Widz
  5. Walentyna Kobylas
  6. Oktawia Woś
  7. Anna Ostapińska
  8. Agata Janecka
  9. Katarzyna Rycek
  10. Małgorzata Zimny

Lista zamknięta

Turnus
V
27.07 – 03.08.2020 Magdalena Andres **
tel. 664 615 156
l.p. Imię i Nazwisko
  1.  Dorota Wieczorek
  2. Marzena Staszewska
  3. Jolanta Szczygieł
  4. Anna Jędryszek
  5. Dorota Żak
  6. Małgorzata Kunikowska
Turnus
VI
04.08 – 11.08.2020 Oksana, Andrij Vynnychok
tel. 693 302 382
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Karol Jonatowski
  2. Justyna Jonatowska
  3. Jolanta Szczygieł
  4. Krystyna Demko
  5. Anna Berezka
Turnus
VII
12.08 – 19.08.2020 Ulyana Tomkevych
tel. 693 302 382
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Katarzyna Horbowska
  2. Krystyna Bohoniuk-Gajówka
  3. Ludwik Kuźniarz
  4. Agnieszka Staniak-Studzińska
  5. Roman Kuźniarz
Turnus
VIII
20.08 – 27.08.2020 Ostap Lozynskyj
tel. 693 302 382
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Nina Śliwińska-Lipa
  2. Iwona Szelc
  3. Monika Spuz-Szpos
  4. Miranda Olszańska
  5. Marta Siwiec
  6. Dorota Wieczorek
  7. Edyta Marć

* – poziom zaawansowany

** – warsztaty pozłotniczo – ikonowe