Lista Uczestników – Warsztaty 2020

Lista zakwalifikowanych uczestników Warsztatów Nowica 2020

Nowica Komańcza
Turnus
I
21.06 – 27.06.2020 Anna Kopeć  – Gibas
tel. 601 862 893
Turnus
I
12.06 – 19.06.2020 Katarzyna Bieniasz
tel. 782 664 591
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Daniela Gluck
  2. Katarzyna Duś
  3. Katarzyna Jeglińska
  4. Katarzyna Kwiatkowska
  5. Gabriela Morawska
  6. Jola Dąbrówka
  7. Janina Mikos
  8. Beata Lubińska
  9. Mikołaj Lubiński
  10. Dagmara Dżuła
  1. Izabela Wardzynska
  2. Aleksandra Dulewicz
  3. Julita Pelczar
Turnus
II
28.06 – 05.07.2020 Katarzyna Bieniasz
tel. 782 664 591
Turnus
II
17.08 – 23.08.2020 Magdalena Andres **
tel. 664 615 156
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Olga Tkaczyk
  2. Basia Steliga
  3. Gosia Korbecka
  4. Katarzyna Margańska
  5. Agnieszka Janaszek
  6. Anna Ratowska
  7. Joanna Skibicka

Lista zamknięta

  1. Agnieszka Choroszewska
  2. Alicja Tuz
  3. Urszula Obajtek
  4. Agnieszka Tuzimek
  5. Paulina Szczerba
  6. Marzena Staszewska
  7. Olha Matushiv
Turnus
III
05.07 – 12.07.2020 Małgorzata Klockowska
tel. 692 018 703
Turnus
III
24.08 – 30.08.2020 Magdalena Andres **
tel. 664 615 156
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Dorota Ambicka Ekiert
  2. Joanna Kapkowska
  3. Teresa Smolarczyk
  4. Urszula Gąsienica
  5. Joanna Tomczyk
  6. Katarzyna Dytkowska
  7. Joanna Chrapek
  8. Dagmara Kucajda
  9. Olha Matushiv
  10. Mirosława Truchta-Nowicka

Lista zamknięta

  1. s. Olena Mańkut SNPM
Turnus
IV
19.07 – 26.07.2020 Maria Podleśna *
tel. 665 328 200
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Jadwiga Kamińska
  2. Miranda Olszańska
  3. Nina Śliwińska-Lipa
  4. Elżbieta Widz
  5. Walentyna Kobylas
  6. Oktawia Woś
  7. Anna Ostapińska
  8. Agata Janecka
  9. Katarzyna Rycek
  10. Małgorzata Zimny

Lista zamknięta

Turnus
V
27.07 – 03.08.2020 Magdalena Andres **
tel. 664 615 156
l.p. Imię i Nazwisko
  1.  Dorota Wieczorek
  2. Marzena Staszewska
  3. Jolanta Szczygieł
  4. Anna Jędryszek
  5. Dorota Żak
  6. Małgorzata Kunikowska
  7. Marta Gradkowska-Szeszko
  8. Marta Siwiec
  9. Hanna Podgórska
Turnus
VI
04.08 – 11.08.2020 Oksana, Andrij Vynnychok
tel. 693 302 382
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Jolanta Szczygieł
  2. Krystyna Demko
  3. Anna Berezka
  4. Małgorzata Kinder
  5. Katarzyna Darwaj-Dropko
  6. Nadzieja Charysz
  7. Lidia Łepska
Turnus
VII
12.08 – 19.08.2020 Ulyana Tomkevych
tel. 693 302 382
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Katarzyna Horbowska
  2. Krystyna Bohoniuk-Gajówka
  3. Ludwik Kuźniarz
  4. Agnieszka Staniak-Studzińska
  5. Roman Kuźniarz
  6. Weronika Gic
  7. Dominika Ziołecka
  8. Maria Milanowska
  9. Dawid Sarnowski
  10. Zuzanna Sarnowska

Lista zamknięta

Turnus
VIII
20.08 – 27.08.2020 Ostap Lozynskyj
tel. 693 302 382
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Nina Śliwińska-Lipa
  2. Iwona Szelc
  3. Monika Spuz-Szpos
  4. Miranda Olszańska
  5. Marta Siwiec
  6. Dorota Wieczorek
  7. Edyta Marć
  8. Marta Wąsińska

* – poziom zaawansowany

** – warsztaty pozłotniczo – ikonowe