Lista Uczestników – Warsztaty 2022

Lista zakwalifikowanych uczestników Warsztatów Nowica 2022

Turnus
I
 02.06 – 09.06.2022 Małgorzata Klockowska
„Dziecięca prostota w ikonie”
tel. 692 018 703
l.p. Imię i Nazwisko

 

1. Monika Zarzyńska
2.Agnieszka Frei
3.Marzena Zajkowska

4. Mirosława Truchta-Nowicka

5. Anna Bodzińska

6.Urszula Mądrzyk

7.Dorota Ambicka-Ekiert

8.Tetiana Yanbukova

9.Khrystyna Furtas

 

Turnus
II
11.06 – 18.06.2022 Anna Kopeć Gibas
tel. 601 862 893
l.p. Imię i Nazwisko

1. Agnieszka Frei

2. Anna Grabarz

3. Agnieszka Bielenda

4. Małgorzata Sibilska

5.Agnieszka Józefowicz

6. Katarzyna Jeglińska

Turnus
III
19.06 – 26.06.2022 Anna Makać
„Ludowa ikona”
tel. 601 685 255
l.p. Imię i Nazwisko

1. Monika Spuz-Szpos

2. Krzysztof Korcz

3.Anna Siemieniec

4.Izabellla Makać

5.

Turnus
IV
27.06 – 04.07.2022 Maria Podleśna
„Łemkowska ikona”
665 328 200
l.p. Imię i Nazwisko

1.Zbigniew Ogielski

2. Lubow Kondratiuk

3. Nina Lipa

4. Iwona Szelc

5.Agata Janecka

6.Krystyna Bohoniuk-Gajówka

7.Zofia Pawłowska

8.

Turnus
V
05.07 – 12.07.2022 br Marcin Świąder
„Ikona w duchu J. Nowosielskiego”
881 483 338
l.p. Imię i Nazwisko

1.Dorota Wieczorek

2. Marta Siwiec

3.Marzena Walicka

4. Agnieszka Pernal

5. Sylwia Matuszyk

6. Janina Mikos

7. Monika Spuz-Szpos

8. Alicja Borkowska

9. Michał Bałdyga

10. Anna Rość

Lista zamknięta

1. Dorota Babińska-Waluś

2.Aga Jarząb

3.Joana Wolf-Marszałkiewicz

4.Agnieszka Józefowicz

5. Michał Bałdyga

6.Maria Turalska

 

Turnus
VI
14.07 – 21.07.2022 Katarzyna Bieniasz
„Skrzydlaci posłańcy boży”
tel. 782 664 591
l.p. Imię i Nazwisko

1.Anna Drymajło

2. Michał Krawczyszyn

3. Halina Steliga

4. Barbara Steliga

5. Joanna Skibicka

6. Janina Mikos

7. Małgorzata Kinder

8. Dagmara Dżuła

9. Anna Ratowska

10. Janina Mikos

Lista rezerwowa

1. Małgorzata Garlak-Niedziółka

2. Małgorzata Kural-Mech

3. Magdalena Szurlej

4. Grażyna Brud

 5. Krystyna Kuik

6.Kama Kuik

 7. Jamila Sumilasova

8.Agnieszka Pal

Turnus
VII
05.08 – 09.08.2022 Monika Jerominek
„Dla Boga szaleni”
tel. 511 416 861
l.p.  Imię i Nazwisko

1.Dorota Wieczorek

2.Małgorzata Kinder

3. Ewa Baranowicz

4. Kinga Baranowicz

5. Grzegorz Baranowicz

6. Jolanta Szczygieł

7.Lidia Łepska

8. Krystyna Demko

9.Anna Berezka

10. Katarzyna Moro

Lista zamknięta

1. Krystyna Demkowicz

Turnus
VIII
11.08 – 18.08.2022
l.p.  Imię i Nazwisko
Turnus
IX
20.08 – 27.08.2022 br Mateusz Włosiński
tel. 513 022 111
l.p.  Imię i Nazwisko

1. Iwona Paprota

2. Agnieszka Studzińska

Lista zamknięta 

Turnus
X
21.09 – 29.09.2022 Spotkanie z ikoną
i śpiewem „Przez muzykę do ciszy”
tel. 692 018 703, 668 822 698
l.p.  Imię i Nazwisko
1.
Turnus
XI
1.10 – 8.10.2022 Małgorzata Klockowska
„Ikona – ukojenie w ciszy”
tel. 692 018 703
l.p.  Imię i Nazwisko
1. Lucyna Ropel
2.Danuta Rybicka
3.Iwona Burzyńska
4.Marzena Marcinkowska5. Marzena Walicka6. Teresa Smolarczyk7. Urszula Gąsienica Szymków8. Monika Spuz Sztos9.Krystyna Demko