Lista Uczestników Sarepta 2024

Lista zakwalifikowanych uczestników Sarepta 2024

Nowica

Komańcza

Turnus
I
Szkoła podstawowa kl. 3-5
23.06 – 29.06.2024
prowadzący ks. Vitalii Boiko Turnus
I
 Sarepta dla ministrantów
24.06 – 29.06.2024
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Olga Berezka
  2. Kosma Kosiek
  3. Jarema Kosiek
  4. Stefania Suchanicz
  5. Liliana Szul
  6. Lena Łopuszyńska
  7. Lilianna Suchanicz
  8. Melania Suchanicz
  9. Borys Potrebka
  10. Nastia Potrebka
  11. Natalia Trochanowska
  12. Krystyna Dnistrianska
  13. Olga Wyszowska
  14. Maria Bazzazian
  15. Zlata Navrotska
  16. Yaroslav Vaiduk
  17. Nikita Gatsapuk
  18. Halyna Okrepka
  19. Anastazja Hrycyna
  20. Ilia Dmytriv
  21. Anastasiia Dmytriv
  22. Yurii Moskalchuk
  23. Evielina Gatsapuk
  24. Sofiia Kushlyk
  25. Jurij Kaczmar
  26. Oksana Doskocz
  27. Kuzmych Andrii
  28. Kusko Roman
  29. Kusko Yana
  30. Husar Artem
  31. Mariia Melnykovych
  32. Hanna Fecio
  33. Michał Fecio
  34. Włodzimierz Powch
  35. Bożena Powch
  36. Varvara Fytsyk
  37. Hanna Sydor
  38. Mikołaj Sydor
  39. Tomasz Kania
  40. Anastasiya Terekh

Lista zamknięta.

 

 

Turnus
II
Młodzież 18 + studenci
30.06 – 06.07.2024
prowadzący ks. Dymitr Leszko Turnus
II
Szkoła podstawowa kl. 3-5
30.06 – 06.07.2024
prowadzący ks. Serhij Holiat
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Łukasz Choroszczak
  2. Yakovenko Anastasie
  3. Nazar Sukhyna
  4. Nazar Bosyi
  5. Vladyslav Skrentovych
  6. Jakub Dudra
  7. Roman Studzynska
  8. Yaryna Horodetska
  1. Oksana Zalitacz
  2. Maksym Bosyi
  3. Maria Bazzazian
  4. Oleh Bosyi
  5. Ewelina Gatsapuk
  6. Anna Hrabynska
  7. Solomiia Lozynska
  8. Lilianna Suchanicz
  9. Oksana Doskocz
  10. Anastasia Lukianiva
  11. Varvara Lukianova
  12. Yevhen Kaminskyy
  13. Dawid Stańco
  14. Antonina Tarbaj
  15. Olga Suchowacka
  16. Anastasiia Ivantsiura
  17. Myroslaw Zhypa
  18. Dariy Zhypa
  19. Polina Nechyporenko
  20. Vladyslav Nechyporenko
  21. Ksenia Popiwczak
  22. Yuliia Holubiak
  23. Tadei Smytsniuk
  24. Anastazja Lilia
  25. Artur Schevczuk
  26. Bozhena Milo
  27. Lukian Bilohubka
  28. Stefania Suchanicz
  29. Valeriia Maksymiuk

 

Turnus
III
Szkoła średnia
08.07 – 19.07.2024
prowadzący ks. Paweł Berezka, ks. Igor Hubacz  Turnus
III
Szkoła podstawowa kl. 6-8
08.07 – 19.07.2024
prowadzący ks. Roman Storoniak, o. Andrzej Zalewski SVD
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Hanna Dżugan
  2. Natalia Predko
  3. Piotr Storoniak
  4. Pidsudko Emilia
  5. Anna Stołycia
  6. Piotr Stołycia
  7. Michał Kisielewski
  8. Maria Świdnicka
  9. Anastazja Storoniak
  10. IHOR FEDUSIO
  11. Anna Holak
  12. Magdalena Biłas
  13. Hanna Mynio
  14. Brianka Gerczak
  15. Julia Fil (Bezrzecze)
  16. Paweł Roman
  17. Oliwia Szul
  18. Zofia Ptasińska
  19. Hanna Cholewka
  20. Marta Mynio
  21. Piotr Kędziora
  22. Ksenia Łajkosz
  23. Julia Potrebka
  24. Mateusza Kułyk
  25. Nina Suszak
  26. Roksana Kułyk
  27. Piotr Cholewka
  28. Lena Tucka
  29. Roksana Predko
  30. Olga Styrańczak
  31. Jarema Marciszak
  32. Lena Zalitacz
  33. Aleksandra Hrycyna
  34. Michał Kaczmar
  35. Mateusz Bryła
  36. Zofia Szweda
  37. Wiktoria Werbowa
  38. Hanna Bodnar
  39. Julia Muraszko
  40. Mikołaj Bryła
  41. Igor Sachryń
  42. Gatsapuk Angelina
  43. Oksana Pietnoczka
  44. Michał Bodnar
  45. Damian Werhun
  46. Piotr Bodnar
  47. Paweł Diaków
  48. Olga Zanewycz
  49. Myroslava Vaidiuk
  50. Lena Kogut

Lista zamknięta

Rezerwa:

  1. Nadia Szymska
  2. Piotr Serkiz
  3. Emilka Szeremeta
  4. Lena Komacha
  5. Ulana Puszkar
  6. Ksenia Petiuk
  7. Julian Zieliński
  8. Ewelina Prybuła
  9. Oksana Biłas
  10. Marta Tucka
  11. Władysław Powch
  12. Aleksandra Fecio
  1. Michał Marusiak – Łesyk
  2. Jakub Storoniak
  3. Adam Marusiak – Łesyk
  4. Hanna Drozd
  5. Marta Kisielewska
  6. Ihor Dobrzański
  7. Ostap Hładzio
  8. Diana Yuzkiv
  9. Natalia Dobrzańska
  10. Ostap Bosyi
  11. Victoriia Biła
  12. Hanna Studzińska
  13. Myroslava Zhhun
  14. Andrij Okrepkyj
  15. Olena Wienc
  16. Mikołaj Serkiz
  17. Oleg Wienc
  18. Igor Serkiz
  19. Ostap Wienc
  20. Nestor Hrycyna
  21. Mikołaj Szachmat
  22. Maksym Kopylec
  23. Dominik Kaczmar
  24. Ostap Hrabynskyy
  25. Veronica Odiichuk
  26. Sofiia Lozynska
  27. Grzegorz Potrebka
  28. Lena Ślązak
  29. Maria Ślązak
  30. Liliana Marusiak
  31. Orest MARUSIAK
  32. Piotr Witkowski
  33. Karolina Miazga
  34. Julia Lipińska
  35. Igor Oleksiw

Lista zamknięta.

Rezerwa:

  1. Bohdan Baczyk
  2. Paweł Ścibiwołk
  3. Larysa Wujek
  4. Daria Szkurat
  5. Piotr Witkowski
  6. Tatiana Michalik
  7. Wiktor Werbowy
  8. Marysia Kopylec
  9. Mikołaj Młodnicki

 

 

Turnus
IV
Szkoła średnia
22.07 – 02.08.2024
prowadzący ks. Ernest Sekulski, ks. Andrii Andrushkiv  Turnus
IV
 Szkoła średnia
22.07 – 02.08.2024
prowadzący dn Ihor Prostyk
l.p. Imię i Nazwisko l.p. Imię i Nazwisko
  1. Aleksandra Rożak
  2. Igor Walnyckyj
  3. Sołomija Borys
  4. Vesna Kosiek
  5. Michał Koziak
  6. Mikołaj Chamulak
  7. Piotr Kogut
  8. Maksym Olejnik
  9. Sviatoslav Hvozdov
  10. Emilia Huzij – Narożnowska
  11. Maria Kłapacz
  12. Julia Fil (Przemyśl)
  13. Julia Pakosz
  14. Mikołaj Witkowski
  15. Roksana Michałuszko
  16. Wiktor Styrańczak
  17. Sergiusz Rożak
  18. Lena Właszyn
  19. Olga Właszyn
  20. Lena Hnatiuk
  21. Maja Otremba
  22. Julia Warło
  23. Orest Trembacz
  24. Maksym Zacharczuk
  25. Nestor Pietnoczka
  26. Łukasz Michałuszko
  27. Michał Czerhoniak
  28. Lena Soroka
  29. Lena Sadowska
  30. Anna Kurbanova
  31. Julia Pałczyńska
  32. Olena Pałczyńska
  33. Paweł Łazoryszczak
  34. Jana Kravets
  35. Alina Maksymiuk
  36. Adam Cichowlaz
  37. Paweł Cichowlaz
  38. Chernyshewa Jarosława
  39. Grzegorz Ciż
  40. Lubomir Hojsak
  41. Marta Kurjatnyk
  42. Mateusz Baczewski
  43. Emilia Jakubowska
  44. Mariana Kiselevych
  45. Mateusz Szlanta
  46. Vladyslava Linyvenko
  47. Mikołaj Gyba
  48. Adriana Danyłec
  49. Iwona Charydczak
  50. Evheniia Myrhorodska
  51. Natalia Ziniewicz

Lista zamknięta

Rezerwa:

1.Maria Gaszyńska

    1. Ksenia Potrebka
    2. Natalia Świątkowska
    3. Magdalena Świątkowska
    4. Melania Świątkowska
    5. Marta Tryguba
    6. Ira Tryguba
    7. Dominik Kaczmar
    8. Anna Kowalów
    9. Mikołaj Kowalów
    10. Mikołaj Hrycyna
    11. Sonia Michalik
    12. Polina Zakontna
    13. Sofiia Lozynska
    14. Viktoria Mozola
    15. Milena Ciż
    16. Lena Sadowska
    17. Natalia Baczyk
    18. Anastazja Hojsak
    19. Justyna Czerhoniak
    20. Paweł Komar
    21. Mikołaj Borys
    22. Julia Salej
    23. Julia Maliniak
    24. Sofia Havrylets
    25. Aleksandra Dziubyna
    26. Anastasia Lukyanova
    27. Nazar Diakiv
    28. Tymofii Pavlov
    29. Daria Szkurat
    30. Diana Tsymbaliuk
    31. Orest Mryczko
    32. Olesia Chmil
    33. Volodymyr Chmil
    34. Oleksandr Chmil
    35. Mirosław Koziak

LISTA REZERWOWA:

  1. Mikołaj Młodnicki
Turnus
V
Rodziny
05.08 – 10.08.2024
prowadzący ks. Jan Jadłowski   Turnus
V
 Rodziny
05.08 – 11.08.2024
prowadzący ks. Jarosław Czuchta
l.p. Imię i Nazwisko  Imię i Nazwisko
  1. Liudmyla Smirnova
  2. Yakovenko Anastasia
  3. Jagoda Sekulska
  4. Olga Gajda Michałuszko

 

 

  1. Lesia Slobodian
  2. Oleksii Pavlov

 

Turnus
VI

Szkoła podstawowa kl. 6-8

18.08 – 30.08.2024

prowadzący ks. Roman Kocurowski, ks. Volodymyr Alfavitskyy, ks. Dmytro Lavreniuk
l.p.
  1. Viktoriia Holubiak
  2. Diana Golubiak
  3. Olga Petiuk
  4. Nikita Chechel
  5. Weronika Młodnicka
  6. Mariia Lovynovska
  7. Mikołaj Młodnicki
  8. Piotr Łopuszyński
  9. Marta Prokopczuk
  10. Tadei Smytsniuk
  11. Oleksandr Zhuravlov
  12. Serhii Zhuravlov
  13. Bohdan Zhuravlov
  14. Mariia Zhuravlova
  15. Mariia Zaiats
  16. Sofiia Zaiats
  17. Veronika Baranych
  18. Yuliia Mozul
  19. Anna Stakhiv
  20. Khrystyna Horila
  21. Solomiia Horila