Lista Uczestników – Warsztaty Nowica 2024

Lista zakwalifikowanych uczestników Warsztatów Nowica 2024

Turnus
I

02.06-

09.06.2024

Maria Podleśna
Dla zaawansowanych – Ikona Archanioła Michała
tel. 665 328 200
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Lubow Kondratiuk
  2. Krystyna Bohoniuk-Gajówka
  3. Iwona Szelc
  4. Nina Śliwińska-Lipa
  5. Zbigniew Ogielski
  6. Yurii Moskalchuk
  7. Agnieszka Ounap-Karnak
  8. Agata Janecka
  9. Zofia Starościak
Turnus
II
16.06 – 23.06.2024 Małgorzata Klockowska
tel. 692 018 703
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Aleksandra Szczanowicz-Janik
  2. Aleksandra Samołyk
  3. Anna Ratowska
  4. Dorota Klimek
  5. Dorota Esmont- Wolborska
Turnus
III
09.07 – 16.07.2024 brat Marcin Świąder
Alfabet Nowosielskiego
tel. 881 483 338
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Aleksandra Wróbel
  2. Agnieszka Czułowska
  3. Maria Turalska
  4. Agnieszka Jarząb
  5. Agnieszka Frei
  6. Joanna Kowalska
  7. Joanna Kowalska
  8. Agnieszka Sęczek
  9. Marzena Walicka
  10. Mirosława Truchta-Nowicka

Lista zamknięta

 1. Katarzyna Komorek

Turnus
IV
19.07 – 26.07.2024 Anna Kopeć Gibas
tel. 601 862 893
l.p. Imię i Nazwisko
  1. Anna Siemieniec
  2. Marzena Staszewska
  3. Małgorzata Sibilska
  4. Agnieszka Bielenda
  5. Paweł Grabowski
  6. Krystyna Pałucka
  7. Bogumiła Sierocka
  8. Anna Grabarz
  9. Teodora Oliwa
Turnus
V
27.07 – 02.08.2024 Oksana Romaniv-Triska
Ikona na szkle
tel. 693 302 382
l.p. Imię i Nazwisko
1

1. Katarzyna Zaranek

2.Zbigniew Ogielski

3. Danuta Labut

4. Krystyna Demko

5. Monika Jerominek

Turnus
VI
03.08 – 10.08.2024 Monika Jerominek
Wszechwidzące Oko Boże – rzecz ortoikoniczności ikon. Dla zaawansowanych (dla osób, które brały udział w min. 2 moich warsztatach Nowickich)
tel. 511 416 861
l.p. Imię i Nazwisko
  1.  Kinga Baranowicz
  2. Ewa Baranowicz
  3. Grzegorz Baranowicz
  4. Lidia Łepska
  5. Dorota Wieczorek
  6. Małgorzata Kinder
  7. Paulina Strómiłło
  8. Aneta Baran-Moj
  9. Sylwia Kotulska
  10. Marta Siwiec

Lista rezerwowa

  1. Marzena Walicka
Turnus
VII
11.08 – 18.08.2024 Sofija Biłyk
tel. 693 302 382
l.p.  Imię i Nazwisko
  1. Katarzyna Darwaj Dropko
  2. Małgorzata Wąś
  3. Agnieszka Sęczek
  4. Łukasz Choroszczak
  5. Magdalena Szurlej
  6. Danylo Selivashkin
Turnus
VIII
20.08 – 27.08.2024 Greta Leśko
* zapisy bezpośrednio u prowadzącej
tel. 783 888 131
l.p.  Imię i Nazwisko